Ons favoriete plekje om even te ontsnappen aan de drukte van de dag: het arboretum in Wespelaar. Ons favoriete momentje daar: de bloei van de magnolia's (hoewel het kleuren van de bladeren hierbij in de buurt komt!). Aangezien dit van Eksel wel een stukje rijden is, zouden we graag een deeltje van het arboretum naar ons brengen, onder de vorm van een magnoliaboom in onze tuin.
(PS: deze foto toont ons tussen de talrijke magnolia bomen in Wespelaar, een absolute aanrader voor een bezoekje in maart/april!)
Ce produit est extrait d'une liste de mariage déposée sur Kadolog. Kadolog permet de créer des listes de mariage
en toute liberté. Il est possible d'ajouter toutes vos envies cadeaux et de recevoir les dons directement sur votre compte. Avec les dons reçus, vous êtes alors libre d'aller acheter vos produits (comme ce 'Magnoliaboom
') où et quand vous le souhaitez.