De mensenwereld is dan wel leuk en spannend, maar kabouter Korsakov wil nu wel echt terug naar huis. Hij klimt in een windmolen om te zien welke kant hij op moet, maar kabouter Korsakov verliest zijn evenwicht en valt molenwiekend naar beneden. Gelukkig vliegt Wayoh de ooievaar net voorbij die plots een kabouter én een glimworm achterop krijgt. En dat is nog maar het begin van de reis van onze vrienden richting huis. Tomtom, een oude reisduif, zet hen op het juiste pad. Hij heeft namelijk ooit eens op de tak van een grote pratende eik in een kabouterbos gezeten… Zou dat de eik zijn die in het bos van kabouter Korsakov en meneer Wattman staat? En zullen ze eindelijk hun vrienden terugzien? 🔈 Beluister een fragment.🔈 Beluister nog een fragment.🔈 Nog eentje? Awel ja! Met Ini Massez, Jan Bijvoet, David Dermez, Ruth Beeckmans, Vic De Wachter, Nico Sturm, Robby Cleiren, Leen Renders en Elisabeth, Gabriëla en Alexandra Vinken als elfenkoortje.
Ce produit est extrait d'une liste de cadeaux (Anniversaire, Noël, ...) déposée sur Kadolog. Kadolog permet de créer des listes de cadeaux (Anniversaire, Noël, ...)
en toute liberté. Il est possible d'ajouter toutes vos envies cadeaux et de recevoir les dons directement sur votre compte. Avec les dons reçus, vous êtes alors libre d'aller acheter vos produits (comme ce 'Kabouter Korsakov viert feest (4+) | Het Geluidshuis
') où et quand vous le souhaitez.